Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Mistrz Kostki Rubika PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk   
02.02.2019.

Ogromną  popularnością w naszej klasie od dłuższego czasu cieszy się kostka Rubika. Ta prosta w budowie i działaniu zabawka kryje wiele tajemnic. Niestety mało kto potrafi je odkryć. Dzięki swojej zawziętości i nieposkromionej aktywności Tadek poznał tajniki układania kostek Rubika różnego typu. Ma w swoim posiadaniu sporą kolekcję. Oprócz poznanej strategii układania kostek nasz kolega posiada szeroką wiedzę z zakresu historii powstania oraz bicia rekordów układania kostek w różnoraki sposób. W czasie prezentacji przygotowanego materiału oraz zajęć praktycznych otwieraliśmy buzie ze zdziwienia. Trzymamy kciuki, aby Tadek w najbliższym czasie bił ustanowione rekordy.

Image

 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »