Adaś w konstruktywnym świecie LEGO PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk
02.02.2019.
Marka LEGO jest znana i lubiana na całym świecie. Zabawki LEGO rozwijają dziecięcą kreatywność poprzez naukę i zabawę w każdym wieku. Są one uniwersalne i ponadczasowe, a dodatkowo – jak żadna inna zabawka – rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Przekonywał nas o tym Adaś, który każdą wolną chwilę spędza na konstruowaniu nowych obiektów. Jak twierdził, można się nimi bawić  na wiele różnych sposobów. Za każdym razem pozwalają nam stworzyć coś zupełnie innego, niebanalnego. Prędko okazało się, że klocki LEGO mają w naszej klasie wielu zwolenników zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt. Lekcja przygotowana przez Adasia utwierdziła nas w przekonaniu, że taka forma zabawy jest jak najbardziej odpowiednią dla dzieci w młodszym wieku szkolnym.