Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Adaś w konstruktywnym świecie LEGO PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk   
02.02.2019.
Marka LEGO jest znana i lubiana na całym świecie. Zabawki LEGO rozwijają dziecięcą kreatywność poprzez naukę i zabawę w każdym wieku. Są one uniwersalne i ponadczasowe, a dodatkowo – jak żadna inna zabawka – rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Przekonywał nas o tym Adaś, który każdą wolną chwilę spędza na konstruowaniu nowych obiektów. Jak twierdził, można się nimi bawić  na wiele różnych sposobów. Za każdym razem pozwalają nam stworzyć coś zupełnie innego, niebanalnego. Prędko okazało się, że klocki LEGO mają w naszej klasie wielu zwolenników zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt. Lekcja przygotowana przez Adasia utwierdziła nas w przekonaniu, że taka forma zabawy jest jak najbardziej odpowiednią dla dzieci w młodszym wieku szkolnym.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »