Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Świąteczne spotkanie w 2c PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk   
02.01.2019.
Piątek, tuż przed przerwą świąteczno-noworoczną, klasa 2c spędziła w scenerii bożonarodzeniowej. W naszej klasopracowni już od dłuższego czasu dało się odczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Pięknie udekorowana sala, która towarzyszyła nam podczas ostatnich dni nauki, wprowadziła nas w magiczny czas Świąt. Dodatkowym atutem piątkowego świętowania był wspólny czas kolędowania przy dźwiękach gitary. W tym roku odwiedził nas muzyk i pasjonat – dziadek Adasia. W czasie kolędowania rodzice przygotowali dla nas barszczyk z uszkami i inne zachęcające swoim zapachem specjały, które po powrocie do klasy ze smakiem spałaszowaliśmy. Pamiętaliśmy również o przełamaniu się opłatkiem i złożeniu sobie życzeń. Tego dnia było naprawdę świątecznie i magicznie… a to także za sprawą dodatkowych niespodzianek.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »