Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
"Krok po kroku" z Mają PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk   
02.01.2019.
Maja okazała się prawdziwą artystką. Na zajęcia kreatywne przygotowała pracę twórczą o tematyce świątecznej. Wszystko skrupulatnie "krok po kroku" przedstawiła w formie graficznej w przygotowanej prezentacji multimedialnej. Zajęcia manualne okazały się bardzo przyjemne. Maja jak prawdziwa super-bohaterka służyła pomocną dłonią. Za takie przygotowanie do zajęć Maja otrzymała gromkie brawa.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »