Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Wyjątkowy, grudniowy czas w 5e PDF Drukuj Email
Wpisał: Joanna Olechowska   
21.12.2018.
Dla klasy 5e grudzień obfitował w wiele niespodzianek. Najpierw, 6 grudnia odwiedził nas św. Mikołaj i obdarował słodkościami oraz zaproszeniem na mecz siatkarski pomiędzy naszą kędzierzyńską Zaksą a rywalem z Zawiercia. Na meczu stawiliśmy się punktualnie, gotowi do mocnego kibicowania. Atmosfera spotkania była niesamowita. Głośnym dopingiem wspieraliśmy naszą drużynę, dzięki czemu odniosła kolejne zwycięstwo. Już po spotkaniu przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia z drużyną i autografy. Cóż to było za wydarzenie! Zapamiętamy je na długo!
 
Image

Po meczu czekała nas kolejna atrakcja - pyszna, pachnąca pizza. Zmęczeni dopingiem z wielką ochotą spałaszowaliśmy wszystko, co do okruszka.
Dziękujemy Mikołajowi za tak niesamowite przeżycia!
To jednak nie koniec grudniowych niespodzianek. Tuż przed Bożym Narodzeniem przygotowaliśmy klasowe spotkanie świąteczne. Na wspólnym stole pojawił się barszcz z uszkami oraz pierogi, a także słodkie babeczki, ciastka i pierniczki. Tradycyjnie podzieliliśmy się opłatkiem, życząc sobie zdrowia, szczęścia, spokoju, miłości i oczywiście wspaniałych podarków. W tle pobrzmiewał dźwięk pięknych, polskich kolęd. Po posiłku nadszedł długo oczekiwany przez wszystkich moment - obdarowaliśmy się wzajemnie prezentami. Uśmiechom nie było końca. Na zakończenie Maja zagrała cudowną kolędę na flażolecie, a także wspólne odśpiewaliśmy kilka znanych, polskich piosenek bożonarodzeniowych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie naszego spotkania świątecznego, a panu Piotrowi za nieocenioną pomoc.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Image

Image

Image

Image

Image 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »