Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Festiwal Piosenki Świątecznej PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Niedźwiecka   
20.12.2018.

20 grudnia w naszej świetlicy odbył się Festiwal Piosenki Świątecznej. Wzięło w nim udział ponad 20 wykonawców. Było kilka zespołów jak i solistów. Jury w składzie pani Urszula Mielczarek, Teresa Grądowska i Aleksandra Niedźwiecka-Streissel oceniało występy uczniów zwracając uwagę na ich muzykalność, poczucie rytmu, poprawność językową, a przede wszystkim indywidualność artystyczną.

Image

Gratulujemy uczestnikom talentów wokalnych. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem ich zdolności artystycznych. Zarówno uczestnicy jak i publiczność świetnie się bawili. Na koniec wspólnie śpiewaliśmy fragmenty największych przebojów świątecznych. To huczne wydarzenie na pewno na długo zostanie w pamięci i pozostawi miłe wspomnienia. Do zobaczenia za rok!
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »