Amnesty International 2018r PDF Drukuj Email
Wpisał: Iwona Borecka
20.12.2018.
Czwarty  Maraton Pisania Listów Amnesty International za nami.  W piątek, 7-8 grudnia 2018r., wspieraliśmy kobiety z różnych stron świata, które nie tylko walczą o własne życie, ale również o sprawiedliwość i niespełnione pragnienia. Czytając ich historie, możemy zrozumieć, że nic na świecie nie jest idealne. Ludzie pozbawieni wolności zawsze będą walczyć, bo pragną ujrzeć światło nadziei. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły nie zawiedli. Nie pozostali obojętni wobec losu naszych bohaterek. Każdy mógł usiąść i napisać list przy stanowiskach w bloku E i C oraz na kiermaszu świątecznym. W sumie napisaliśmy 2557 listów!!! Nie zawiedliście! Dziękuję za zaangażowanie i wielką pomoc wolontariuszy. Bez Was nic nie byłoby takie same.

Czwartą edycję Maratonu Pisania Listów Amnesty International ogłaszam za zakończoną! Mam nadzieję, że moc nas nie opuści i w przyszłym roku pobijemy kolejny rekord. Do zobaczenia!!!