Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
XIX wojewódzki konkurs Recytatorski PDF Drukuj Email
Wpisał: Uczennica: Stella Drozd   
20.12.2018.
Dnia 13 grudnia w Opolu zorganizowany został XIX Konkurs Jednego Poety. Jako że rok 2018 jest rokiem Zbigniewa Herberta konkurs poświęcony był  właśnie jego twórczości. Uczniowie klas siódmych, ósmych i trzecich klas gimnazjum z całego województwa pod czujnym  okiem jury recytowali wiersze patrona. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Patryk Uliasz - uczeń klasy 8 i Stella Drozd - uczennica klasy 3 gimnazjum, której udało się otrzymać wyróżnienie w gronie 39 uczestników. 
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »