Przedświąteczne warsztaty bombkowe klasy 5a PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Wysoczan
19.12.2018.

12 grudnia w klasie 5a odbyły się przedświąteczne warsztaty zdobienia bombek. Celem spotkania była popularyzacja pięknej tradycji wykonywania ozdób choinkowych, a także wspólna zabawa i spędzenie czasu w miłej atmosferze przy dźwiękach świątecznej muzyki. Każdy uczestnik warsztatów miał możliwość wykonania bombki według własnego pomysłu, projektu. Uczniowie stworzyli piękne bombki ozdobione cekinami, brokatem, tasiemkami, wiórkami kokosowymi.

Zajęcia dostarczyły mnóstwo radości oraz pozwoliły twórczo, kreatywnie spędzić czas. Choinka klasowa, ozdobiona samodzielnie wykonanymi bombkami, wygląda zjawiskowo, po prostu magicznie…
Na wszystkich uczestników warsztatów czekała słodka niespodzianka. Były słodycze, owoce, czekoladowa fontanna!
Dziękujemy mamie Michaliny za obecność i pomoc w realizacji warsztatów.