Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
19.12.2018.
12 grudnia w auli I LO im. H. Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu odbył się rejonowy etap XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Organizatorem był Polski Czerwony Krzyż. W olimpiadzie brało udział 26 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Reprezentacje szkół wyłonione zostały po przeprowadzeniu konkursów szkolnych. W naszej szkole największą wiedzą dotyczącą zdrowego stylu życia wykazały się trzy uczennice, które reprezentowały nas w rejonie:
 
Image

  • Natalia Błachut kl. 7a
  • Roxana Kwiecień kl. 8b
  • Martyna Stano kl. 7d
Test składał się z 30 pytań, za każdą poprawną odpowiedź był 1 punkt. Maksymalna ilość punktów, która była  do zdobycia to 30. Najlepiej z naszych uczennic wypadła Martyna Stano, która uzyskała 14 punktów. Tym wynikiem uplasowała się na 5 miejscu. Pozostałe nasze dziewczęta zdobyły po 9 punktów. Do olimpiady uczennice przygotowała pani Karolina Pietrzyk, opiekun szkolnego koła PCK.
 
Image
 
Image
 
następny artykuł »