You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Sportowe arrow Trzy medale Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików dla uczniów naszej szkoły
Trzy medale Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików dla uczniów naszej szkoły PDF Drukuj Email
Wpisał: Jarosław Szynol
05.12.2018.
W dniach od 22-25 listopada 2018r zachodniopomorska Kometa Sianów była gospodarzem Mistrzostw Polski. Świetny poziom organizacyjny i nie mniej wysoki poziom sportowy sprawiły, iż każdy kolejny mecz stawał się większym widowiskiem. Niespodzianka wisiała w powietrzu podczas ćwierćfinałowego meczu gry podwójnej dziewcząt. Julia Dzialuk (PSP 19) / J. Stankiewicz (Białystok) o mały włos nie wyeliminowały turniejowej "jedynki" Dominika Gajda (PSP 19)/ M. Kowalczyk (Kometa Sianów). W pięknym stylu, wygrała para Gajda/Kowalczyk. Idąc za ciosem Dominika Gajda w grze podwójnej nie przegrała już żadnego meczu zdobywając złoty medal Mistrzostw Polski. W grze pojedynczej Dominika Gajda awansowała do finału dzięki konsekwentnej i solidnej grze. Finał z A. Czuchrą (Bieruń) zakończył się w trzech setach wywalczonym srebrnym medalem. Medal brązowy do kolekcji dołożyła para Przemysław Gajda / Dominik Juhnke (PSP 19). Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenera Krzysztofa Maślanki.