You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Mikołajkowa paczka dla zwierząt
Mikołajkowa paczka dla zwierząt PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz
05.12.2018.
W połowie listopada pisaliśmy o naszych kolegach i koleżance, którzy są wolontariuszami w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu oraz w Przytulisku dla zwierząt w Dębowej. Jako klasa postanowiliśmy wspomóc potrzebujące zwierzęta i zorganizowaliśmy zbiórkę karmy, żywności oraz innych potrzebnych dla nich rzeczy. Dzięki zaangażowaniu całej szkoły udało się nam uzbierać spory podarunek. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za każdy akt dobroci i wsparcie naszej akcji. Nasi wolontariusze z klasy 1c wręczyli prezenty czworonożnym przyjaciołom.

Oto, co napisali pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu:
„Dzisiaj pomimo zimnicy odwiedziła nas delegacja klasy 1c ze Szkoły Podstawowej nr 19. Dzieci zorganizowały zbiórkę karmy i innych rzeczy dla naszych zwierzątek. Pięknie dziękujemy w imieniu swoim i naszych podopiecznych.”