Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 14 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Mikołajkowa paczka dla zwierząt PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz   
05.12.2018.
W połowie listopada pisaliśmy o naszych kolegach i koleżance, którzy są wolontariuszami w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu oraz w Przytulisku dla zwierząt w Dębowej. Jako klasa postanowiliśmy wspomóc potrzebujące zwierzęta i zorganizowaliśmy zbiórkę karmy, żywności oraz innych potrzebnych dla nich rzeczy. Dzięki zaangażowaniu całej szkoły udało się nam uzbierać spory podarunek. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za każdy akt dobroci i wsparcie naszej akcji. Nasi wolontariusze z klasy 1c wręczyli prezenty czworonożnym przyjaciołom.
 
Image

Oto, co napisali pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu:
„Dzisiaj pomimo zimnicy odwiedziła nas delegacja klasy 1c ze Szkoły Podstawowej nr 19. Dzieci zorganizowały zbiórkę karmy i innych rzeczy dla naszych zwierzątek. Pięknie dziękujemy w imieniu swoim i naszych podopiecznych.”
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »