Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 11 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna arrow Świetlica szkolna arrow Zajęcia i zabawy arrow Misie duże, misie małe, te pluszowe i te białe...
Misie duże, misie małe, te pluszowe i te białe... PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewa Baraniuk   
05.12.2018.
Image
25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Ustanowiono go w 2002 roku, w setną rocznicę powstania maskotki. Dzieci z naszej szkolnej świetlicy postanowiły uczcić to wyjątkowe święto i przyniosły swoje pluszowe misie na zajęcia. Podczas wspólnego świętowania uczniowie obejrzeli prezentację przedstawiającą historię Pluszowego Misia, opowiadali o znanych sobie z literatury i filmu bohaterach – Uszatku, Kubusiu Puchatku, Paddingtonie, ulubieńcach dzieci na całym świecie. Nie zabrakło też zajęć plastycznych polegających na rysowaniu portretu wybranego misia. Na koniec właściciele pluszowych maskotek prezentowali swoje przytulanki, które utworzyły piękną wystawkę w sali świetlicowej.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »