Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 10 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Andrzejki klasy 2a
Andrzejki klasy 2a PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Bobińska   
04.12.2018.

Andrzejki od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb. Są różne sposoby, żeby dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości. Można pójść do wróżki, która ma szklaną kulę. Można zapytać Cyganki, która wróży z kart i ręki. Można też pójść do sali zabaw „Arkadia”, gdzie uczniowie klasy 2a spędzili te wyjątkowe święto. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło przepowiedni z wosku oraz innych wróżb. Był to też idealny pretekst do spędzenia niezapomnianego czasu w gronie koleżanek i kolegów. Szkoda, że ten czas tak szybko minął…

Image

 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »