Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 11 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna arrow Samorząd Uczniowski arrow Działalność SU arrow Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole...
Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole... PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Bobińska   
03.12.2018.
Trudno sobie wyobrazić dzieciństwo bez pluszowego misia. Nie ma chyba domu, w którym nie mieszkał miś. Może to był zupełnie mały bury miś albo piękny i kolorowy. 26 listopada 2018r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu pluszowe maskotki towarzyszyły swoim opiekunom w czasie przerw i na lekcjach. W klasach odbyły się "misiowe" zajęcia plastyczne, a na tablicy MSU dzieci miały okazję przeczytać historię narodzin pluszowego misia oraz ideę święta najpopularniejszej dziecięcej zabawki... Cały dzień upłynął w sympatycznej, ciepłej atmosferze, w poczuciu, że… świat bez tych "mięciutkich przyjaciół" byłby bardzo smutny i ubogi.
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »