Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 11 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Popołudnie pełne magii w klasie 1c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz   
03.12.2018.

W czwartek, 29 listopada w klasie 1c odbyły się andrzejki. Nasze popołudnie rozpoczęło się od spotkania  z iluzjonistą. Było to dla nas ogromne przeżycie, nawet Ci, którzy nie wierzyli w magię po pokazie naszego gościa, byli pod ogromnym wrażeniem! W cudownych nastrojach, oraz z głową pełną pytań weszliśmy do naszej sali, która wcale nie przypominała tej, w której uczymy się na co dzień. Wróżka Aneta i wróżka Ania zaprosiły nas do wspólnej zabawy, a ich pomocnice - dwie panie Anetki  oraz pani Ewelina - zadbały o nastrój i poczęstunek. Najwięcej radości sprawiło nam lanie prawdziwego wosku i odczytywanie, Co "nam wyszło". Nasze wróżki przygotowały dla nas sporo wróżb, zadbały o każdy detal.  Dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Image

 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »