Międzyszkolny Turniej Szachowy z okazji 100-lecia Niepodległości Polski PDF Drukuj Email
Wpisał: Ryszard Cież
26.11.2018.
W czwartek, 22 listopada odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 19 Międzyszkolny Turniej Szachowy z okazji 100-lecia Niepodległości Polski. Wzięło w nim udział 29 uczniów szkół powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej, PSP nr 9, PSP nr 11 oraz uczniowie PSP nr 19: Aleksandra Zawadka, Emanuel Jurczyszyn, Kamil Salich, Alexander Grin, Dawid Bakota i Paweł Nowicz. Zawodnicy rywalizowali w klasyfikacji indywidualnej na dystansie VII rund. Zwycięzcą turnieju został uczeń IILO – Mateusz Gwioździk, który z rąk p. Dyrektor Bożeny Łoteckiej odebrał nagrodę. Drugie miejsce zajął uczeń PSP nr 11 – Krzysztof Eliminowicz, a trzecie miejsce Paweł Cedzich z Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej. Najmłodszym zawodnikiem turnieju był uczeń klasy II c PSP nr 19 – Paweł Nowicz, który zajął 19 miejsce.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy na kolejne turnieje.

Ryszard Cież i ks. Michał Kowalski