Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Przedmiotowe arrow Sukces w Miejskim Konkursie Ekologicznym
Sukces w Miejskim Konkursie Ekologicznym PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
08.11.2018.
We wtorek 6 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla klas I - III "Eko - Pupil".  W konkursie wzięli udział uczniowie 6 szkół z terenu naszego miasta. Naszą szkołę reprezentował Piotr Estko z klasy 1c, Adam Dziendzioł z klasy 2a i Michał Piotrowski z klasy 3a. Chłopcy doskonale poradzili sobie z rozwiązaniem testu wiedzy z zakresu ekologii i przyrody. W drugiej części konkursu należało wykazać się pomysłowością, wyobraźnią, zdolnościami manualnymi i plastycznymi, aby wykonać eko - pupila z odpadów nadających się do recyklingu. Nasza trzyosobowa drużyna zajęła I miejsce. Serdecznie gratulujemy!
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »