Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 11 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Sukces w Miejskim Konkursie Ekologicznym PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
08.11.2018.
We wtorek 6 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla klas I - III "Eko - Pupil".  W konkursie wzięli udział uczniowie 6 szkół z terenu naszego miasta. Naszą szkołę reprezentował Piotr Estko z klasy 1c, Adam Dziendzioł z klasy 2a i Michał Piotrowski z klasy 3a. Chłopcy doskonale poradzili sobie z rozwiązaniem testu wiedzy z zakresu ekologii i przyrody. W drugiej części konkursu należało wykazać się pomysłowością, wyobraźnią, zdolnościami manualnymi i plastycznymi, aby wykonać eko - pupila z odpadów nadających się do recyklingu. Nasza trzyosobowa drużyna zajęła I miejsce. Serdecznie gratulujemy!
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »