Sukces w Miejskim Konkursie Ekologicznym PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska
08.11.2018.
We wtorek 6 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla klas I - III "Eko - Pupil".  W konkursie wzięli udział uczniowie 6 szkół z terenu naszego miasta. Naszą szkołę reprezentował Piotr Estko z klasy 1c, Adam Dziendzioł z klasy 2a i Michał Piotrowski z klasy 3a. Chłopcy doskonale poradzili sobie z rozwiązaniem testu wiedzy z zakresu ekologii i przyrody. W drugiej części konkursu należało wykazać się pomysłowością, wyobraźnią, zdolnościami manualnymi i plastycznymi, aby wykonać eko - pupila z odpadów nadających się do recyklingu. Nasza trzyosobowa drużyna zajęła I miejsce. Serdecznie gratulujemy!