Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 11 gości

Logowanie






Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
100km na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
08.11.2018.
Dnia 25.10.2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się Biegi Sztafetowe "100km na 100-lecie Niepodległości Polski". Celem imprezy było uczczenie 100 rocznicy Polski Niepodległej oraz popularyzacja i upowszechnianie biegania, jako ogólnie dostępnej formy sportu i rekreacji. Mimo deszczowej pogody w sportowych zmaganiach udział wzięli uczniowie z różnych kędzierzyńskich szkół, ubrani w barwy biało-czerwone. Uczestnicy mieli do pokonania 100km. Każda drużyna składała się z 10 biegaczy i 10 kibiców. A każda zgłoszona szkoła musiała łącznie przebiec 20km. Sztafety rozpoczęli nauczyciele - opiekunowie zespołów, przekazując pałeczkę zawodnikom. Nasza reprezentacja, składająca się w większości z młodszych dzieci, ukończyła swój dystans na trzeciej pozycji. Otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom oraz gratulacje za gorący doping. Po zakończeniu biegów wszyscy uczestnicy uczcili rocznice wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego.
 
Image

 

Skład sztafety
1. Michał Toczek kl. 3b gim.
2. Jakub Korejba kl. 3b gim.
3. Amelia Adamów kl. 6a
4. Julia Adamów kl. 6a
5. Stella Ndiaye kl. 6a
6. Wiktoria Rajchel kl. 5b
7. Michał Czech kl. 4a
8. Michalina Gieroń kl. 4a
9. Igor Kosmala kl. 4a
10. Wojciech Niżborski kl. 4a

Kibice:
Oliwia Kuchta kl. 3b gim.
Jakub Korejba kl. 3b gim.
Oliwia Waśniowska kl. 3b gim.
Zofia Wiktorek kl. 3b gim.
Filip Ziółkowski kl. 3b gim.
Marcjanna Fleszer kl. 6a
Natalia Głazowska kl. 6a
Agnieszka Zambrzycka kl. 6a
Karolina Kaniewska kl. 5b
Magdalena Rosa kl. 5b

Opiekunowie: Dorota Kubacka, Beata Nowak
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »