Adaś zwycięzcą miejskiego konkursu plastyczno-historycznego PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator
08.11.2018.
Adaś Kruk z klasy 1c został zwycięzcą  konkursu plastyczno-historycznego zrealizowanego w ramach miejskiego projektu - 100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

31 października 2018 odbył się finał  konkursu, którego organizatorami konkursu były: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9.  Do konkursu zakwalifikowały się prace 146 uczniów z 11 szkół: PSP nr19, PSP nr16, PSP nr3, PSP nr15, PSP nr11, PSP nr5, PSP nr20, PSP nr10, ZSP nr1, PSP nr6, PSP nr9 - razem 11 placówek, a wśród nich praca Adasia.
Temat samodzielnie wykonanej pracy w klasach 1- 4 brzmiał: "Z jakim słowem, kolorem, kształtem, rośliną, zwierzątkiem... kojarzy ci się wolność?". Adaś Kruk zajął pierwsze miejsce właśnie w tej kategorii.
Serdecznie gratulujemy zwycięstwa naszemu pierwszoklasiście i życzymy dalszych sukcesów!