Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 13 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Wycieczka 7c na Górę Św. Anny PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Grzesik   
22.10.2018.
Klasa 7c postanowiła zorganizować  klasową rowerową wycieczkę na Górę św. Anny.  Odbyła się ona 6 X 2018r. Wszyscy chętni uczniowie klasy 7c oraz ich rodzice zebrali się przed naszą szkołą – był tam nasz „start”.
W zwartej i zorganizowanej grupie wyruszyliśmy w kierunku Góry św. Anny. Wszystkim dopisywały humory i chęć zdobycia wyznaczonego celu.  W czasie drogi wydarzyły się „przygody”, ale wszyscy byli dzielni i wytrwali. 
 
Image
 
Po dotarciu na szczyt Góry św. Anny zorganizowaliśmy wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Potem odbyliśmy spacer, docierając do ważnych i ciekawych miejsc, związanych z naszą religią i historią. Byliśmy m.in. w Sanktuarium św. Anny Samotrzeciej, pod Pomnikiem Czynu Powstanczego, na stanowiskach geologicznych dotyczących tego wzgórza.
Wspólnie spędzony czas szybko minął, trzeba było wracać. Była to bardzo  pouczająca wycieczka dla wszystkich jej uczestników.

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »