Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 8 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Inne arrow Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
10.10.2018.
W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piątek 4 października 2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Biegi odbywały się tradycyjnie na terenie kozielskiego parku. Organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  oraz Szkoła Podstawowa nr 12 w Kędzierzynie-Koźlu. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Każdy zawodnik miał do pokonania dystans 800m, a drużyna składała się z 8 zawodników. Do zmagań przystąpiły z naszego powiatu tylko dwie szkoły dziewcząt i trzy chłopców. Po zaciętej rywalizacji nasze dziewczęta okazały się lepsze, zwyciężając w pięknym stylu. Na ostatniej zmianie Nikola Melich z kl.3d dzielnie walczyła z obecną Mistrzynią Polski w biegach przez płotki - Alicją Sielską z PSP nr 12. Natomiast reprezentacja chłopców uległa kolegom z „dwunastki” i zajęła drugie miejsce. Zwycięskie zespoły wiosną będą reprezentować powiat na zawodach wojewódzkich w Namysłowie. Po zawodach roczników 2003-2005 odbyły się biegi klas młodszych w ramach Igrzysk Dzieci. W tej kategorii również nasze uczennice okazały się najlepsze w powiecie.
 
Image

Skład i wyniki drużyn:

Dziewczęta
1.    Julia Dzialuk  kl.8c – 2,24
2.    Natalia Błachut  kl.7a – 2,30
3.    Eliza Antonik  kl.8b – 2,38
4.    Aleksandra Gurnacz  kl.3b  - 2,34
5.    Joanna Banaszewska  kl.3d – 2,35
6.    Joanna Smuszowicz  kl.7a – 2,21
7.    Dominika Gajda  kl.8c -2,29
8.    Nikola Melich  kl.3d – 2,12
9.    Martyna Stano  kl.7d rezerwa
10.    Paulina Kaniewska  kl.8b  rezerwa

Chłopcy
1.    Sebastian Składny  kl.3c – 1,55
2.    Jakub Korejba  kl.3b – 2,12
3.    Michał toczek  kl.3b – 2,03
4.    Kamil  Salich  kl.3d – 2,10
5.    Piotr Sekuła  kl.3c – 2,06
6.    Daniel Ważowski  kl.3d – 2,09
7.    Aleks Urbanowski  kl.8c – 2,16
8.    Michał Smykla  kl.3c – 1,49
 Zespoły przygotowała Beata Nowak
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »