Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 7 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Wspólny pierwszy miesiąc za nami
Wspólny pierwszy miesiąc za nami PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz   
08.10.2018.
Wrzesień w klasie 1C upłynął pod hasłem "Poznajemy siebie”. Wszystko dookoła było nowe, nowi koledzy, pani, nowe miejsca. Po raz pierwszy uczyliśmy się pływać na basenie, po raz pierwszy jedliśmy wspólnie obiady, pierwsze litery, pierwsze cyfry, pierwsze prace plastyczne. Żeby było nam łatwiej, milej i przyjemniej, Pani Ola postanowiła stworzyć  klasową „Galerię gwiazd”.  Każdego dnia prezentowały się inne osoby z naszej klasy. Dzięki temu mogliśmy poznać ich zainteresowania, rodzinę, pasje, ulubione potrawy, zabawki, itp. Każdy przygotował również „swoją gwiazdę”, na której umieścił zdjęcie i informacje o sobie. Na koniec zaprezentowała się Pani Ola, bo przecież ją też dopiero co poznaliśmy. Nasze gwiazdy umieściliśmy na niebieskim brystolu. Teraz pięknie prezentują się  w naszej klasie, a z  każdej gwiazdy uśmiecha się do nas kolega i koleżanka z klasy.
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »