Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 8 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Inne arrow VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole
VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisał: Katarzyna Węglorz-Koza   
03.10.2018.
28 września 2018r. w naszej szkole odbyły się obchody VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Każdy chętny uczeń szkoły podstawowej oraz gimnazjum, miał możliwość spróbować swoich sił i zmierzyć się z przykładami dotyczącymi mnożenia i dzielenia liczb naturalnych przy czterech stanowiskach rozlokowanych w różnych częściach szkoły. Poprawność rozwiązań sprawdzały komisje złożone z uczniów klas czwartych oraz klas siódmych szkoły podstawowej.
 
Image
Zainteresowanie akcją było bardzo duże. Chętni uczniowie, przez cztery kolejne przerwy, rozwiązywali wylosowane przez siebie przykłady związane z tabliczką mnożenia. Prawidłowe odpowiedzi były nagradzane przyznaniem tytułu Eksperta TM. Nie zabrakło również drobnych słodkości dla wszystkich uczestników.
Funkcję egzaminatorów pełnili: Ania Ostrowska, Amelia Tylus, Łucja Marenin, Oliwier Hołyst, Michał Czech, Wojciech Niżborski, Szymon Gruszecki, Michał Popiel - uczniowie klas czwartych oraz Martyna Stano, Marika Wicik, Marek Tomas, Kamil Dziendzioł, Michał Sawicki, Dawid Bakota, Bartek Urbanowicz, Artur Miśków - uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej.
Dziękujemy za udział w naszej akcji i zapraszamy za rok.
Organizatorzy:
Katarzyna Węglorz-Koza,
Anna Wysoczan,
Beata Tomanek,
Joanna Walkowicz
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »