VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisał: Katarzyna Węglorz-Koza
03.10.2018.
28 września 2018r. w naszej szkole odbyły się obchody VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Każdy chętny uczeń szkoły podstawowej oraz gimnazjum, miał możliwość spróbować swoich sił i zmierzyć się z przykładami dotyczącymi mnożenia i dzielenia liczb naturalnych przy czterech stanowiskach rozlokowanych w różnych częściach szkoły. Poprawność rozwiązań sprawdzały komisje złożone z uczniów klas czwartych oraz klas siódmych szkoły podstawowej.

Zainteresowanie akcją było bardzo duże. Chętni uczniowie, przez cztery kolejne przerwy, rozwiązywali wylosowane przez siebie przykłady związane z tabliczką mnożenia. Prawidłowe odpowiedzi były nagradzane przyznaniem tytułu Eksperta TM. Nie zabrakło również drobnych słodkości dla wszystkich uczestników.
Funkcję egzaminatorów pełnili: Ania Ostrowska, Amelia Tylus, Łucja Marenin, Oliwier Hołyst, Michał Czech, Wojciech Niżborski, Szymon Gruszecki, Michał Popiel - uczniowie klas czwartych oraz Martyna Stano, Marika Wicik, Marek Tomas, Kamil Dziendzioł, Michał Sawicki, Dawid Bakota, Bartek Urbanowicz, Artur Miśków - uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej.
Dziękujemy za udział w naszej akcji i zapraszamy za rok.
Organizatorzy:
Katarzyna Węglorz-Koza,