Dzień Chłopca w klasie 2c PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk
03.10.2018.
30 września to Dzień Chłopca. W naszej klasie przygotowania do obchodów trwały kilka dni. Misternie uknuty plan 1 października ujrzał światło dzienne…
Tego dnia świętowały wszystkie dzieci zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Ten dzień obchodziliśmy bardzo wesoło. Mamusie zorganizowały zabawy i konkursy oraz zawody sportowe. Chłopcy zmierzyli się w konkurencjach na szybkość, wytrzymałość, sprawność oraz celność. Dziewczynki nad wyraz uważnie obserwowały zmagania chłopców i przyznawały punkty. Na zakończenie wszyscy panowie otrzymali portrety wykonane przez dziewczynki i medale „Super Chłopaka”. Na wszystkich czekała smaczna niespodzianka. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.