Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 6 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Dzień Chłopaka w 1c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz   
28.09.2018.

 

W piątek, 28 września klasa 1c obchodziła klasowy Dzień Chłopca. Dziewczynki wraz z Panią Olą, przygotowały Klasowy Turniej na Super Chłopaka! Nasi mali mężczyźni musieli wykazać się odwagą, muzykalnością, siłą, sprytem oraz błyskotliwością. Wszyscy wspaniali wykonali zadania, było przy tym mnóstwo zabawy i śmiechu. Każdy chłopiec naszej klasy dostał piękny medal "Super Chłopaka", a na wszystkich czekała kolejna niespodzianka - dzień kinowy. Urządziliśmy  w naszej pracowni salę kinową, chłopcy wybrali repertuar i wszyscy razem oglądaliśmy film, popijając coca colę i chrupiąc chipsy oraz popcorn.

Image


Kiedy myśleliśmy, że to już koniec niespodzianek, Pani Ola  zaprosiła nas na wycieczkę do Teatru w Gliwicach. Byliśmy bardzo zaskoczeni i jednocześnie zachwyceni.  Już nie możemy się doczekać 18 października i  naszego pierwszego, wspólnego wyjazdu.
To był fantastyczny dzień! Cieszymy się, że po raz pierwszy mogliśmy spędzić go razem. Dziękujemy Paniom Anecie oraz Joannie za pomoc w jego organizacji. A teraz zobaczcie sami jak wspaniale spędziliśmy ten dzień.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »