Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 5 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
30.09.2018.
We wtorek 25.09.2018r. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Start i meta znajdowały się  przy kozielskim „Orliku”, a trasa biegów przebiegała ścieżkami parkowymi kozielskich plantów. Dziewczęta miały do pokonania trasę długości 1500m, a chłopcy walczyli na dystansie 2 kilometrów. Reprezentanci szkół z całego powiatu stawili się na starcie. Jak co roku wśród startujących nie zabrakło również naszych uczniów. Start w biegach przełajowych i miejsca na podium są dla naszej szkoły tradycją. W tym roku nasze dziewczęta zwyciężyły w rocznikach: 2004 i 2003. W każdym biegu 5-ciu najlepszych zawodników awansowało do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 10.10.2018r.  w Lasocicach. Oto wyniki naszych uczniów:
 
Image

Dziewczęta:
rocznik 2005
4m  Natalia Błachut  kl.7a
7m  Joanna Smuszowicz kl.7a
rocznik 2004
1m  Julia Dzialuk  kl.8c
rocznik 2003
1m  Aleksandra Gurnacz  kl.3b  

Chłopcy:
rocznik 2004
6m Aleks Urbanowski  kl.8c
rocznik 2003
5m Sebastian Składny  kl.3c
10m Michał Toczek  kl.3b
Opiekun: Beata Nowak
 
Image
 
Image
 
{mosiamge}
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »