Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 5 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Bobińska   
30.09.2018.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania stał się znakomitą okazją do uczczenia go poprzez głośne czytanie wybranej książki oraz do rozpoczęcia projektu czytelniczego w klasach I-III. Dzieci z uwagą i zainteresowaniem wysłuchały czytanego przez panią dyrektor Bożenę Łotecką fragment opowiadania.
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania został ogłoszony przez Polską Izbę Książki po raz pierwszy w 2001 roku. Głównym celem święta jest upowszechnianie głośnego czytania oraz zwrócenie uwagi na rolę, jaką ono odgrywa w rozwoju człowieka. Czytanie ma wiele zalet. To idealny sposób na nudę w czasie deszczowych i jesiennych dni. Zamiast siedzieć bezczynnie weź do ręki książkę i poczytaj!

Image


Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »