Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Powitanie Pierwszoklasistów
Powitanie Pierwszoklasistów PDF Drukuj Email
Wpisał: Iwona Panicz   
11.09.2018.
Witajcie Pierwszoklasiści! Rok szkolny czas zacząć! W tym roku szkolnym to klasie 3a przypadł zaszczyt powitania Pierwszoklasistów. Były wiersze, piosenki, taniec oraz życzenia wielu sukcesów w nauce. Tydzień nauki mamy już za sobą. Uśmiechnięte buzie i radosny śmiech Pierwszoklasistów świadczy, że "NAUKA" "ZABAWA" "RADOŚĆ" zagościła w tych klasach.
 
Image
 
Image
 
WIĘCEJ ZDJĘĆ OBEJRZYJ W GALERII SZKOŁY
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »