You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Apel podsumowujący II semestr w klasach VII
Apel podsumowujący II semestr w klasach VII PDF Drukuj Email
Wpisał: Katarzyna Węglorz-Koza
21.06.2018.
W środę, 20 czerwca 2018r. odbył się apel podsumowujący pracę i osiągnięcia uczniów klas VII oraz klasy IVc w roku szkolnym 2017/2018. Nagrodzono uczniów, którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych, konkursach i akcjach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski a także uczniów, którzy odnieśli sukcesy sportowe . Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy, czekolady oraz ciekawe nagrody.
Dyrekcja szkoły złożyła gratulacje i wręczyła stypendia uczniom, którzy w bieżącym roku szkolnym osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce i zachowaniu oraz odnieśli sukcesy przedmiotowe lub sportowe na szczeblu miejskim, wojewódzkim bądź krajowym.
Podsumowano również wyniki rywalizacji w Konkursie o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły. W grupie wiekowej klas IV-VII zwycięzcą okazała się klasa VIa.

Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!

WIĘCEJ ZDJĘĆ OBEJRZYJ W GALERII SZKOŁY!

Opiekun grupy wiekowej klas VII
Katarzyna Węglorz-Koza