Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Apel podsumowujący II semestr w klasach nauczania zintegrowanego PDF Drukuj Email
Wpisał: Joanna Olechowska   
21.06.2018.
Jeszcze przed zakończeniem roku uczniowie klas  I-III spotkali się, aby podsumować pracę w II semestrze. Wyróżnieni zostali uczniowie, którzy wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i wytrwałością. Dyplomy oraz czekolady wręczane były zarówno za konkursy przedmiotowe, jak i sportowe. Serdecznie gratulujemy wszystkim odznaczonym uczniom. Jesteśmy z Was bardzo dumni!
 
Image
 
WIĘCEJ ZDJĘĆ OBEJRZYJ W GALERII SZKOŁY
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »