You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Zakończenie roku szkolnego - witajcie wakacje!
Zakończenie roku szkolnego - witajcie wakacje! PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator
22.06.2018.
22 czerwca uczniowie zakończyli rok szkolny 2017/2018. Pierwsi szkołę pożegnali najmłodsi uczniowie z klas I-III. Potem na uroczystej akademii zaprezentowali się najlepsi uczniowie klas IV-VII, którym Pani Dyrektor Bożena Łotecka wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem oraz dyplomy wzorowego ucznia. Kończące akademię radosna piosenka i taniec, wprowadziły wszystkich w wakacyjny nastrój.
Po akademii uczniowie rozeszli się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli pozostałe świadectwa. Po krótkich spotkaniach w klasach wszyscy pożegnali szkołę na 2 miesiące, co oznacza tylko jedno: NADESZŁY WAKACJE! Wszystkim życzymy udanego, ale przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku!

Zobacz zdjęcia z akademii w galerii szkoły!