Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 9 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
"Bezpieczne wakacje" - zajęcia profilaktyczne z policjantami PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Białas   
22.06.2018.
W dniach 18 i 19 czerwca 2018 roku odbyły się spotkania z funkcjonariuszami Policji panią Elżbietą Wyszyńską i panem Radosławem Mierzejewskim. Zajęcia profilaktyczne zostały zorganizowane dla uczniów klas I-III oraz IV-V.
Dzielnicowi rozmawiali z dziećmi na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wakacji, zarówno nad wodą, jak i w górach. Omówili jak uczniowie powinni zachować się w sytuacji gdy ktoś się zgubi, gdy pies będzie chciał zaatakować lub gdy obca osoba będzie ich zaczepiać. Młodszym dzieciom przypomniano także zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Klasy starsze miały możliwość zagrać w grę edukacyjną "Rufus w opałach", która pozwoliła im zobaczyć, na jakie niebezpieczeństwa może natrafić młody użytkownik nowoczesnych technologii. Dzięki grze uczniowie dowiedzieli się, jak mogą reagować w trudnych sytuacjach oraz jakie konsekwencje mogą ich spotkać, jeśli będą dokonywać niewłaściwych wyborów.
 
Image

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »