w Kędzierzynie-KoĽlu

Piknik klasy 4a PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Wysoczan
22.06.2018.
Jeden piknik… wiele spojrzeń… Tak zapamiętali ten dzień uczniowie klasy 4a:

Piotrek
W ¶rodę odbył się nasz klasowy piknik. Wszyscy wzięli dużo słodyczy i kanapek. Grali¶my w chowanego. Było bardzo fajnie. Pogoda była bardzo dobra, ¶wieciło słońce i było ciepło. Wszyscy fajnie się bawili.

Daria
W ¶rodę 20 czerwca 2018r. odbył się piknik. Wszyscy razem poszli¶my na plac zabaw, wzięli¶my koce, jedzenie, picie i gry. Bawili¶my się w chowanego.

Krzy¶
Wczoraj byli¶my na pikniku, rozłożyli¶my koce i posiłki. Następnie bawili¶my się w chowanego. Chłopaki puszczały muzykę. Było niesamowicie.

Nataniel
W ¶rodę był piknik na placu zabaw na Wieczorka. Było fajnie. Bawili¶my się w chowanego. Wszyscy wzięli jakie¶ słodycze. Pogoda była idealna. Grzało słońce i prawie nie było chmur. A Krzy¶ miał urodziny.

Marysia
W ¶rodę odbył się klasowy piknik na placu z górk±. Było fajnie. Wzięli¶my ze sob± koce, jedzenie, picie. Grali¶my też w chowanego. Niektórzy chowali się na drzewa. Było super. Dogadywali¶my się fajnie. Polecam chodzić na pikniki. Super było. Wszyscy ¶wietnie się bawili.

Filip
W ¶rodę był klasowy piknik. Przynie¶li¶my kocyki, jedzenie, picie i gło¶nik. Bawili¶my się w chowanego, słuchali¶my muzyki i rozmawiali¶my. Pogoda była idealna.

Michalina
W ¶rodę 20 czerwca wybrali¶my się na plac zabaw, aby usi±¶ć i zrobić piknik. Na pikniku słuchali¶my muzyki i jedli¶my. Potem grali¶my w chowanego, chowali¶my się na drzewach, zjeżdżalniach i w budkach. To było super!

Jagoda
W ¶rodę zorganizowali¶my piknik na placu zabaw, na nowym osiedlu. Każdy przyniósł koce lub gry planszowe. Wszyscy weszli na duż± zjeżdżalnię. Pod koniec grali¶my w chowanego.

Kuba
Wczoraj byli¶my na nowym osiedlu. Rozłożyli¶my koce, a Krzy¶ miał urodziny. Bawili¶my się w chowanego.