Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 12 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Piknik klasy 4a PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Wysoczan   
22.06.2018.
Jeden piknik… wiele spojrzeń… Tak zapamiętali ten dzień uczniowie klasy 4a:
 
Image

Piotrek
W środę odbył się nasz klasowy piknik. Wszyscy wzięli dużo słodyczy i kanapek. Graliśmy w chowanego. Było bardzo fajnie. Pogoda była bardzo dobra, świeciło słońce i było ciepło. Wszyscy fajnie się bawili.

Daria
W środę 20 czerwca 2018r. odbył się piknik. Wszyscy razem poszliśmy na plac zabaw, wzięliśmy koce, jedzenie, picie i gry. Bawiliśmy się w chowanego.

Krzyś
Wczoraj byliśmy na pikniku, rozłożyliśmy koce i posiłki. Następnie bawiliśmy się w chowanego. Chłopaki puszczały muzykę. Było niesamowicie.

Nataniel
W środę był piknik na placu zabaw na Wieczorka. Było fajnie. Bawiliśmy się w chowanego. Wszyscy wzięli jakieś słodycze. Pogoda była idealna. Grzało słońce i prawie nie było chmur. A Krzyś miał urodziny.

Marysia
W środę odbył się klasowy piknik na placu z górką. Było fajnie. Wzięliśmy ze sobą koce, jedzenie, picie. Graliśmy też w chowanego. Niektórzy chowali się na drzewa. Było super. Dogadywaliśmy się fajnie. Polecam chodzić na pikniki. Super było. Wszyscy świetnie się bawili.
 
Filip
W środę był klasowy piknik. Przynieśliśmy kocyki, jedzenie, picie i głośnik. Bawiliśmy się w chowanego, słuchaliśmy muzyki i rozmawialiśmy. Pogoda była idealna.
 
Michalina
W środę 20 czerwca wybraliśmy się na plac zabaw, aby usiąść i zrobić piknik. Na pikniku słuchaliśmy muzyki i jedliśmy. Potem graliśmy w chowanego, chowaliśmy się na drzewach, zjeżdżalniach i w budkach. To było super!

Jagoda
W środę zorganizowaliśmy piknik na placu zabaw, na nowym osiedlu. Każdy przyniósł koce lub gry planszowe. Wszyscy weszli na dużą zjeżdżalnię. Pod koniec graliśmy w chowanego.
 
Kuba
Wczoraj byliśmy na nowym osiedlu. Rozłożyliśmy koce, a Krzyś miał urodziny. Bawiliśmy się w chowanego.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »