Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-KoĽlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Go¶ci online teraz

Odwiedza nas 10 go¶ci

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Czas pożegnania w klasie 3c
Czas pożegnania w klasie 3c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz   
21.06.2018.
W sobotę, 16 czerwca, Rodzice uczniów z klasy 3c zorganizowali pożegnalne ognisko. Dzięki uprzejmo¶ci Państwa Zimoch, mogli¶my jeĽdzić bryczk±, skosztować kiełbaski pieczone przy ognisku. Wszyscy Rodzice przygotowali mnóstwo atrakcji: strzelanie z łuku, bitwa na baloniki wypełnione wod± oraz wiele, wiele innych gier i zbaw.
W poniedziałek, 18 czerwca żegnali¶my się natomiast w szkole. Zaprezentowali¶my przed naszymi bliskim wszystko to, czego nauczyli¶my się w klasie 3. ¦piewali¶my, recytowali¶my, grali¶my na fletach i rurkach bum bum, żonglowali¶my. Na koniec wszyscy uczniowie przecięli symboliczn± wstęgę - w ten sposób pożegnali¶my klasy I-III i zrobili¶my pierwszy krok do klasy IV. Każdy uczeń otrzymał również pami±tkowy medal, z tytułem nadanym przez kolegów oraz wychowawczynię. Było przy tym dużo zaskoczeń i ¶miechu. To były piękne chwile, pełne rado¶ci, ale i wzruszeń. Dzi¶ dziękujemy WSZYSTKIM za te wspaniałe trzy lata wspólnej nauki!
 
Image

„Do widzenia przyjaciele…
Wspólnych chwil mieli¶my wiele.
Dzi¶ ta nitka się urywa…
Co¶ się kończy, a co¶ się zaczyna!”
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »