Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 7 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Czas pożegnania w klasie 3c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz   
21.06.2018.
W sobotę, 16 czerwca, Rodzice uczniów z klasy 3c zorganizowali pożegnalne ognisko. Dzięki uprzejmości Państwa Zimoch, mogliśmy jeździć bryczką, skosztować kiełbaski pieczone przy ognisku. Wszyscy Rodzice przygotowali mnóstwo atrakcji: strzelanie z łuku, bitwa na baloniki wypełnione wodą oraz wiele, wiele innych gier i zbaw.
W poniedziałek, 18 czerwca żegnaliśmy się natomiast w szkole. Zaprezentowaliśmy przed naszymi bliskim wszystko to, czego nauczyliśmy się w klasie 3. Śpiewaliśmy, recytowaliśmy, graliśmy na fletach i rurkach bum bum, żonglowaliśmy. Na koniec wszyscy uczniowie przecięli symboliczną wstęgę - w ten sposób pożegnaliśmy klasy I-III i zrobiliśmy pierwszy krok do klasy IV. Każdy uczeń otrzymał również pamiątkowy medal, z tytułem nadanym przez kolegów oraz wychowawczynię. Było przy tym dużo zaskoczeń i śmiechu. To były piękne chwile, pełne radości, ale i wzruszeń. Dziś dziękujemy WSZYSTKIM za te wspaniałe trzy lata wspólnej nauki!
 
Image

„Do widzenia przyjaciele…
Wspólnych chwil mieliśmy wiele.
Dziś ta nitka się urywa…
Coś się kończy, a coś się zaczyna!”
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »