Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 7 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Rodzinny piknik klasy 3d PDF Drukuj Email
Wpisał: Violetta Grzesik   
18.06.2018.
W piękne niedzielne popołudnie 17 czerwca 2018r. klasa 3d zorganizowała w gospodarstwie agroturystycznym Koening w Większycach wspaniałą rodzinną imprezę. Nasze mamy przygotowały pyszne sałatki, słodkości i wiele niespodzianek. Podczas wspólnego ogniska piekliśmy kiełbaski, zorganizowaliśmy turniej sportowy oraz klasowe rozgrywki w piłkę nożną. Największą frajdę sprawiła nam przejażdżka bryczką wokół rancza. Wspólna zabawa dostarczyła nam wiele niezapomnianych wrażeń, na długo zapamiętamy ten dzień. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zorganizowanie wspaniałego zakończenia klasy trzeciej. Było super!
 
Image

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »