Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 1 gość

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Miły gość w klasie 1c PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk   
17.06.2018.
Ależ było zdziwienie, gdy pewnego dnia zapukał do naszej klasy Franklin. Franklin to przemiły żółwik, bohater bajek, które towarzyszą nam od pierwszego dnia pobytu w szkole. To razem z nim odkrywamy to co piękne, ważne i mądre. Nasze sprawności „Przyjaciela Franklina” odnotowujemy w indeksach aktywności, które nasz gość postanowił sprawdzić. Zadowolony z naszego zachowania zaprosił nas na przyjęcie w plenerze… rąbka tajemnicy uchylimy niebawem...
 
Image

Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »