Różne kraje, różne języki, jedna Europa... PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Rogulska
13.06.2018.
"Różne kraje, różne języki, jedna Europa" - to hasło przyświecało projektowi, który był realizowany przez uczniów naszej szkoły. Efektem końcowym pracy było zaprezentowanie krajów Europy.
Dużym powodzeniem cieszyła się sprzedaż ciasteczek, dzieci chętnie brały udział w grach, quizach językowych i wspólnym śpiewaniu piosenek. Młodsze dzieci kolorowały ilustracje tematyczne. Wszyscy uczniowie mieli możliwość wykazania się umiejętnościami językowymi, za to byli nagradzani słodkościami.
Radosna atmosfera i wesoła zabawa naszego spotkania podsumowującego projekt zachęca do kontynuowania podobnych działań.