Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Klasy 3E (gimnazjum) i 4c na warsztatach językowych Euroweek PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewa Alicja Herba   
12.06.2018.
W dniach 2-6 czerwca 2018  klasa 4C i klasa IIIE pod opieką Pań: Joanny Ciesielki i Ewy Alicji Herby oraz Pana Adriana Kłosa wybrały się na obóz językowy Euroweek. Podczas wyjazdu uczestniczyliśmy w różnych niebanalnych zajęciach.
Warsztaty językowe prowadziła grupa wolontariuszy z różnych zakątków świata. Młodsi uczestnicy wyjazdu bardzo polubili Dianę, znaną  pod pseudonimem "Maka Paka" pochodzącą z Peru. Warsztaty były prowadzone także przez Tamarę z Gruzji, Stacha z Ukrainy oraz Melodie z Filipin.

Image

Podczas zajęć mogliśmy wcielić się w bandytów napadających na bank, właścicieli klubów, czy rozbitków na bezludnej wyspie. Często dostawaliśmy zadania wymagające dużej kreatywności m.in. nagranie własnego filmu, czy sprostanie trudnym wyzwaniom z "Mission Impossible". Wolontariusze przygotowali prezentacje, które ciekawie opowiadały o krajach, z których pochodzili. Wszystkie zadania były prowadzone w mieszanych grupach, przez co mieliśmy okazję zawrzeć wiele nowych znajomości z uczniami z innych szkół. Zajęcia prowadzone podczas wyjazdu były bardzo intensywne, począwszy od porannego Energizera, aż do wieczornej  dyskoteki, nie było czasu na nudę! Wyjazd należał do ciekawych i pouczających. Jest to przygoda warta powtórzenia!

Tekst przygotowała: Aleksandra Chejduk z klasy IIIE
 
 Image
 
Image
 
Image
 
 Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »