Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Konie - inne pasje naszych lekkoatletów
Konie - inne pasje naszych lekkoatletów PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
12.06.2018.
Uczennica naszej szkoły z klasy 2b LA Aleksandra Gurnacz oprócz lekkoatletyki ma jeszcze drugą swoją pasję – konie. Ola uprawia jeździectwo w Ludowym Klubie Jeździeckim "Lewada". W dniach 30.04.-2.05.2018r. brała udział w Ogólnopolskich i Regionalnych Zawodach Ujeżdżeniowych. Dosiadając konia BOLIVIA Ola na tych zawodach zajęła 1 miejsce. Obecnie startuje w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w Facimiechu. Uczennica jest najmłodszą reprezentantką naszego regionu.
Druga lekkoatletka Laura Świerczek kl. 4b poszła w ślady Oli i również jeździ na koniach. Startując 5.05.2018r. na Zawodach Ujeżdżeniowych w Zakrzowie zajęła 6 miejsce.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »