w Kędzierzynie-KoĽlu

You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Sportowe arrow Srebrni medali¶ci
Srebrni medali¶ci PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł
12.06.2018.
W czwartek, 7 czerwca, w PSP nr 12, odbył się międzyszkolny turniej „Gry w dwa ognie”. Nasz± szkołę reprezentowała drużyna złożona z 11 uczniów, reprezentantów klasy drugiej oraz klas 3.
W turnieju brało udział 6 szkół z naszego miasta. Nasi uczniowie zakończyli turniej z 2 zwycięstwami, 1 remisem i 2 porażkami. Po zaciętej walce w klasyfikacji końcowej uplasowali¶my się na 2 miejscu, zdobywaj±c srebrne medale, dyplom oraz nagrody rzeczowe. Możemy być dumni z naszych uczniów. Grali wspaniale, fair play, prezentowali na boisku nienaganny styl i technikę. Całej drużynie serdecznie gratulujemy!