Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 7 gości

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Zdjęcia zatrzymują wspomnienia, czyli "Rodzicu, podziel się pasją!" PDF Drukuj Email
Wpisał: Joanna Olechowska   
10.06.2018.
Do klasy 3a zawitał ostatnio niezwykły gość – tato Kuby, pan Mateusz, który opowiedział nam i zaprezentował swoją pasję, czyli fotografię.
Pan Mateusz rozpoczął swój pokaz od krótkiej historii fotografii. Dzieci miały okazję zobaczyć, jakie były jej początki, czym robiono zdjęcia i jak je otrzymywano 200 lat temu. Nasz gość omówił także budowę aparatu i znaczenie każdego jego elementu dla uzyskania wspaniałego zdjęcia.  Teraz wiemy już, że praca fotografa to nie zwykłe "pstrykanie fotek", lecz prawdziwa sztuka wymagająca niezwykłej precyzji i wysiłku.
 
Image
W czasie naszego spotkania mieliśmy również możliwość poczuć się jak modele na profesjonalnej sesji zdjęciowej. Tato Kubusia przybył bowiem do nas z naręczem toreb, kijków i parasoli... Szybko okazało się, że te ostatnie z parasolami przeciwdeszczowymi mają niewiele wspólnego. Pan Mateusz rozłożył specjalne tło, przeistaczając naszą klasę w prawdziwą pracownię fotograficzną i wykonał każdemu serię pięknych zdjęć. Otrzymane fotografie pozwolą nam na zawsze zatrzymać wspomnienia z tego niezwykłego spotkania.

Dziękuję serdecznie panu Mateuszowi za przybycie i podzielenie się swoją pasją!

Image

Image

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »