Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

BIP

 

Dziennik elektroniczny

Instrukcja korzystania
z e-dziennika

Facebook

Licznik odwiedzin strony


wizyt na stronie
od 20.02.2010r.
Zapraszamy ponownie!

Gości online teraz

Odwiedza nas 1 gość

Logowanie


Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna
Nivea - głosowanie trwa! Prosimy o wsparcie marzeń naszych dzieci! PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
28.05.2018.
Przypominamy, że głosowanie trwa do 21 czerwca. Każdego dnia, każdy może oddać 1 głos: mama, tata, dziecko, ciocia, wujek, babcia, dziadek, sąsiad, znajomy... z całej Polski (to nie muszą być osoby tylko z Kędzierzyna-Koźla). Nagroda jest wspaniała, to podwórko talentów Nivea, dzięki któremu dzieci mogą rozwijać swoje talenty sportowe, naukowe, artystyczne - tu można obejrzeć nagrodę (dla pierwszej piątki w rankingu miast powyżej 60 tysięcy mieszkańców). Warto zmobilizować wszystkie siły - im więcej osób głosuje, tym większa jest szansa na wygraną! Wierzymy, że wszyscy sympatycy naszej szkoły pomogą nam w spełnieniu marzenia naszych uczniów!
 
Image


Gorąco prosimy o głosy!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »