Nivea - głosowanie trwa! Prosimy o wsparcie marzeń naszych dzieci! PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator
28.05.2018.
Przypominamy, że głosowanie trwa do 21 czerwca. Każdego dnia, każdy może oddać 1 głos: mama, tata, dziecko, ciocia, wujek, babcia, dziadek, sąsiad, znajomy... z całej Polski (to nie muszą być osoby tylko z Kędzierzyna-Koźla). Nagroda jest wspaniała, to podwórko talentów Nivea, dzięki któremu dzieci mogą rozwijać swoje talenty sportowe, naukowe, artystyczne - tu można obejrzeć nagrodę (dla pierwszej piątki w rankingu miast powyżej 60 tysięcy mieszkańców). Warto zmobilizować wszystkie siły - im więcej osób głosuje, tym większa jest szansa na wygraną! Wierzymy, że wszyscy sympatycy naszej szkoły pomogą nam w spełnieniu marzenia naszych uczniów!

Gorąco prosimy o głosy!