You are here: Strona główna arrow Komputer - artykuły dla klas arrow Game Jam - zaproszenie do udziału!
Game Jam - zaproszenie do udziału! PDF Drukuj Email
Wpisał: Alina Uzny
26.05.2018.
W dniach 8-10 czerwca 2018r. (zgłoszenie do 3 czerwca ) Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej organizuje Game Jam. Impreza polega na stworzeniu grywalnej wersji gry w zadanym czasie 48 godzin. Może to być gra komputerowa, planszowa lub karciana. W imprezie chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i pokazanie swoich umiejętności w tworzeniu gier. Zaproszenie kierowane jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Do wygrania ciekawe gry planszowe!

Jeśli jesteś zaintersowany udziałem w tej imprezie odwiedź stronę organizatora i poznaj szczegółowe zasady udziału w IV edycji Game Jam: