You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Przedmiotowe arrow Mistrzowie matematyki z Dziewiętnastki
Mistrzowie matematyki z Dziewiętnastki PDF Drukuj Email
Wpisał: Violetta Grzesik
16.05.2018.
Dnia 15 maja 2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12 w Kędzierzynie-Koźlu odbył się Miejski Konkurs Matematyczny dla Trzecioklasistów. Naszą szkołę reprezentowali najlepsi matematycy spośród trzecioklasistów: Zofia Kulak kl. 3d oraz Filip Szałas kl. 3d. Uczniowie wykazali się wspaniałą wiedzą, logicznym myśleniem oraz zdolnościami rozwiązując trudne zadania matematyczne.
Mistrzem matematyki wśród klas trzecich w naszym mieście została Zosia Kulak zajmując I miejsce, Filip Szałas zajął zaszczytne III miejsce. Gratulujemy tak wspaniałych osiągnięć!

Oto wyniki szkolnego konkursu matematycznego klas II i III:

Mistrzem matematyki klasy II został Michał Piotrowski.

Klasy III
I miejsce Zosia Kulak kl. 3d