Plac zabaw NIVEA - zagłosuj na naszą szkołę! PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Bobińska
15.05.2018.

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!
Nasza szkoła bierze udział w akcji "Podwórko Talentów NIVEA", w której główną nagrodą jest wybudowanie wyjątkowego placu zabaw dla naszych dzieci. Żeby  wziąć udział w tym konkursie, stworzyliśmy prezentację Talentów Naszych Uczniów...

Aby nas wspomóc i przyłożyć się do wygranej szkoły, wystarczy zagłosować na stronie: https://podworko.nivea.pl/ranking
Jest to bardzo proste:

1. Należy się zarejestrować podając swoje imię, nazwisko, e-maila i hasło.
  2. Następnie potwierdzić aktywację na skrzynce mailowej (najczęściej link jest w spamie,ofercie  bądź w innych zakładkach)
  3. Ponownie zalogować się.
  4. Wybrać województwo, powiat, miasto, gdy pojawi się nazwa naszej szkoły kliknąć GŁOSUJ.

Wierząc w Państwa dobre chęci jesteśmy przekonani, że lada dzień będziemy figurować co najmniej w pierwszej piątce! Pierwsze 5 miejsc wygrywa nagrodę! Głos można oddać raz dziennie.

Gorąco zachęcamy do głosowania i dziękujemy za każdy oddany głos! Prosimy o promocję naszej akcji wśród rodziny, znajomych, przyjaciół... Wspólnie możemy wiele!